Masz żadnych produktów w koszyku.
Filters

Informacje o produktach

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i wykonane przez najlepszych polskich i europejskich producentów biżuterii ślubnej na specjalne Państwa zamówienie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną, kolory złota, dostępne maty, oprawy kamieni, które są oferowane w zależności od wybranego producenta. Do każdej obrączki ślubnej oraz każdego pierścionka zaręczynowego, w których został oprawiony Brylant wydajemy Certyfikat Autetyczności, potwierdzający jakośc Brylantu. Podczas zmiany jakiegokolwiek elementu w wybranym przez siebie, a oferowanym przez nas w wersji standardowej produkcie prosimy o kontakt z konsultantem celem ustalenia, czy istnieje możliwość modyfikacji w zaproponowanych przez nas modelach. Podczas składania zamówienia prosimy o wpisanie w polu "Uwagi do zamówienia" szczegółów dotyczących zmian ustalonych z konsultantem. 

 

PZ Stelmach

 

 

Swepol

Kolory złota: czerwone, żółte, białe

Produkujemy obrączki ze złota próby 8K (tylko żółte), 14K i 18K w kolorach żółtym, białym i różowym. Obrączki są wykonane metodą bezszwową, co umożliwia zmianę ich rozmiarów. Dodatkowo są lekko zaokrąglone wewnątrz, co zapewnia wyjątkowy komfort ich noszenia. Wszystkie obrączki są wykonywane ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Wysokiej klasy maszyny produkcji niemieckiej i szwajcarskiej w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych złotników są gwarancją wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

Profile Obrączek

Obrączki mają różne kształty (profile). Nasze profile to płaskie na zewnątrz, lekko zaokrąglone lub wypukłe. Większość modeli jest wyoblona wewnątrz, co zapewnia komfort ich noszenia (tzw. obrączki soczewkowe).

Maty
(wykończenie powierzchni obrączek)

Wszystkie nasze obrączki są wykańczane ręcznie. Standardem jest błyszcząca powierzchnia zewnętrzna oraz polerowany środek. Na życzenie wykonujemy różne rodzaje matów.

 

Szerokość i wysokośc obrączek

Szerokość:
Klasyczne modele obrączek wykonujemy w szerokościach od 1 do 12 mm. Możliwa jest również zmiana szerokości w pozostałych modelach.
Wysokość:
Standardowa wysokość obrączek wynosi 1,15-1,3-1,5-1,8 dla 8K i 14K oraz 1,6-1,8-2,0 mm dla 18K. Obrączki klasyczne mogą mieć wysokość aż do 2,5 mm. Również wysokość innych modeli podlega modyfikacjom. Prosimy pamiętać, że wielkość oprawianego kamienia automatycznie wpływa na cenę oraz wysokość obrączki.

Oprawy kamieni

Błyszczące, piękne kamienie nadają obrączce szczególnie atrakcyjny i indywidualny charakter. Proponujemy do wyboru brylanty, białe lub kolorowe w jakości TW/SI oraz cyrkonie firmy Swarovski. Rodzaj, wielkość i ilość kamieni pozostawiamy Państwa uznaniu. W zakresie diamentów współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Dbamy o to, aby oprawiane diamenty pochodziły z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.
Kamienie są oprawiane ręcznie. Proponujemy różne rodzaje opraw (m.in. standardowa na gładko, jubilerska w korny, kanałowa, w kwadracie). Wielkość, sposób oprawy oraz ilość kamieni zależy od wysokości, szerokości i rozmiaru obrączek.
Układ kamieni

Kamienie mogą być umieszczone na obrączce w różny sposób – blisko siebie, z boku, w poprzek, po skosie, równo po obwodzie, wewnątrz lub na zewnątrz wzoru. Zdjęcia na stronie przedstawiają nasze niektóre propozycje. Chętnie zrealizujemy Państwa pomysły w tym zakresie.

 

Grawerowanie

Okolicznościowy grawer laserowy wewnątrz lub na zewnątrz obrączki z pewnością upamiętni uroczystą chwilę. Poszczególne warianty i możliwości zaprezentowane są na załączonych zdjęciach.

Grawerowanie na specjalne życzenie.

Mogą Państwo stworzyć własny grawerunek używając pisma odręcznego, popdisu, lub odcisku palca. Można również dodawać symbole, lub przesłać do nas własny projekt.

 

 

Złoty Skorpion

 

http://konfigurator.zlotyskorpion.com/pliki/Rozmiarowka.jpg

Firma Złoty Skorpion w próbie złota 333 (8K) produkuje tylko jednokolorowe żółte obrączki i pierścionki. W przypadku, gdy chcieliby Państwo obrączki z dwóch kolorów złota białego i żółtego w próbie 333 (8K) istnieje możliwość zastąpienia złota białego rodowaniem złota żółtego, co sprawi, że obrączki będą wyglądały jak dwukolorowe ze złota białego i żółtego. O więcej informacji prosimy zapytać konsultanta.

 

 

 

 

 Prahir

Firma Prahir produkuje ręcznie robioną biżuterię od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Velika Gorica koło Zagrzebia. Jest to wiodący producent obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych w Chorwacji. Tradycje sięgają najstarszych szkół jubilerskich w Europie.

Brykon

 

To rodzinna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży jubilerskiej.
W ofercie znajdują się pierścionki zaręczynowe ze złota w próbie 333 oraz 585 z
brylantami, cyrkoniami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Biżuteria jest najwyższej jakości, produkowana w Polsce jak również pochodząca z importu.

 

 

Koliber

 

 

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 1979 roku z pasji do tworzenia biżuterii. Specjalizujemy się w produkcji detalicznej i hurtowej biżuterii złotej, a wykonywane przez nas wyroby cechuje duża precyzja i dbałość o szczegóły. Korzystając z ogromnego zaplecza technologicznego, jakim dysponujemy, rozbudowanego parku maszynowego oraz dużego doświadczenia naszych jubilerów jesteśmy w stanie sprostać niemal każdym wyzwaniom współczesnego rynku. Jako producent oferujemy bogate wzornictwo i szeroką gamę kolorystyczną obrączek ślubnych. Znajdziecie Państwo u nas wzory z żółtego, czerwonego i białego złota, gładkie i diamentowane, dwu i trzykolorowe wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii. Nasze obrączki są bezszwowe i podwójnie hartowane, dzięki czemu są mniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia, a na każdą parę dostają Państwo dożywotnią gwarancję na jakość stopu, z którego zostały wykonane. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń powstałych w skutek nieprawidłowego użytkowania.