Masz żadnych produktów w koszyku.
Filters

Czy zakup biżuterii przez Internet jest bezpieczny?? Na co zwrócić uwagę, co jest ważne, a co kluczowe??

Czy zakup biżuterii przez Internet jest bezpieczny?? Na co zwrócić uwagę, co jest ważne, a co kluczowe??

   W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet są powszechne, co nie dziwi, ze względu na łatwy dostęp do urządzeń i Internetu. Przed zakupem biżuterii w sklepie online, szczególną uwagę  należy zwrócić, na kilka podstawowych elementów, wszystko po to, aby w spokoju cieszyć się swoją wymarzoną biżuterią ślubną. Każdy sklep online tj. np. www.eobraczki.pl powinien posiadać przejrzysty Regulamin https://eobraczki.pl/regulamin-2 , w którym bez problemu znajdziemy: dane kontaktowe firmy https://eobraczki.pl/skontaktuj-si%C4%99-z-nami, prawo do odstąpienia od umowy https://eobraczki.pl/reklamacje , opis produktów https://eobraczki.pl/ownerinfo.  Zawsze przed dokonaniem transakcji należy nawiązać kontakt ze sklepem, żeby przekonać się, jaki ma w rzeczywistości stosunek do klientów, czy obsługa jest rzetelna i profesjonalna. Dla sporej części kupujących, dwa najważniejsze kryteria  decydujące o zakupie to: cena produktu i jakość obsługi. Oprócz w/w warto zwrócić uwagę na inne elementy, wymienione poniżej:

- rodzaj dostawy - https://eobraczki.pl/shipping-returns
- możliwość wyboru: koloru złota, kamieni - https://eobraczki.pl/pz-312
- cena za grawer – grawer w cenie
- opakowanie – opakowanie gratis
- certyfikat w przypadku kamieni szlachetnych  - https://eobraczki.pl/ownerinfo
- polecane produkty - https://eobraczki.pl/#featured  

Te wszystkie detale mają  wpływ na końcową cenę produktu. W przypadku obrączek ślubnych bardzo ważną rzeczą są: jakość i parametry wykonanych obrączek. Często zdarza się, że z pozoru ten sam model obrączek u różnych jubilerów będzie się różnił wyglądem, a co często za tym idzie ceną.  Zdecydowanie należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane są obrączki, a dokładniej rzecz ujmując na próbę złota, z jakiej wykonany jest produkt. Najpopularniejsza obecnie próba złota, z jakiej wykonywane są obrączki,  to próba 585, zdarza się również, że klienci wybierają tańszą próbę złota 333. Różnica pomiędzy próbami wynika z zawartości czystego złota w produkcie. W przypadku próby 585 zawartość czystego złota wynosi ok. 58.5%, natomiast w próbie 333 zawartość czystego złota wynosi odpowiednio 33.3%. Kolejnym bardzo ważnym elementem obrączek jest ich szerokość i wysokość, co w dużej mierze wpływa proporcjonalnie  na ich cenę. W przypadku szerokości obrączek jest to zazwyczaj indywidualna kwestia gustu wybierających, natomiast, jeśli chodzi o wysokość, tu warto się poważniej zastanowić, bo może to mieć istotny wpływ na ostateczny wygląd i trwałość obrączek.  Żeby profil, czyli przekrój obrączek prezentował się idealnie muszą one posiadać określoną wysokość, która jest zależna od konkretnego modelu. Najlepiej zapytać jubilera, w jakiej wysokości dany model prezentuje się najlepiej. Niewłaściwy dobór wysokości profilu, może wpłynąć, że ostateczny wygląd obrączki może się okazać, że nie będą do końca takie, jakie chcielibyśmy, aby były. W przypadku zbyt niskiego profilu może się okazać, że nie będzie się dało oprawić wymarzonego kamienia lub same obrączki stracą na atrakcyjności. Źle dobrana wysokość danego modelu = mniejsza waga i niższa cena kosztem wyglądu obrączki.
Podsumowując. Zakupy biżuterii ślubnej online są na pewno bardzo wygodne, ponieważ można je robić w każdej chwili i z każdego miejsca, wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie, telefon, laptop. Zakupy w sieci  są coraz bardziej bezpieczne, o czym może świadczyć trend na rynku ecommerce, gdzie z raportów wynika, że coraz większa grupa młodych osób decyduje się właśnie na zakup biżuterii w Internecie. Stosując nasze wskazówki będą Państwo zadowoleni nie tylko z ceny, która w sklepach internetowych za ten sam produkt jest zazwyczaj sporo niższa ( nie płaci się za stoiska, pracę kilku osób obsługujących stacjonarnie), ale nabierzecie również  pewności, że jakość produktów jest na najwyższym poziomie, a zakupy są przyjemne i bezpieczne.

Obrączki klasyczne płaskie

Obrączki klasyczne płaskie fazowane

 

Obrączki półokrągłe.

 

 

 

Pozostaw komentarz