Masz żadnych produktów w koszyku.
Filters

10 NAJWAŻNIEJSZYCH PYTAŃ NA, KTÓRE WARTO ZNAĆ ODPOWIEDŹ PRZY ZAKUPIE OBRĄCZEK PRZEZ INTERNET

10 NAJWAŻNIEJSZYCH PYTAŃ NA, KTÓRE WARTO ZNAĆ ODPOWIEDŹ PRZY ZAKUPIE OBRĄCZEK PRZEZ INTERNET

10 NAJWAŻNIEJSZYCH PYTAŃ NA, KTÓRE WARTO ZNAĆ ODPOWIEDŹ PRZY ZAKUPIE OBRĄCZEK PRZEZ INTERNET

1. Jaki jest czas oczekiwania na zamówione obrączki?
Termin realizacji zamówienia to bardzo często pomijany element przy planowaniu zakupu obrączek ślubnych, ale na pewno istotny. Muszą Państwo wziąć pod uwagę, że par w Polsce, które rocznie biorą ślub jest około 200 tyś. Więc jeśli zdecydują się Państwo na zakup przed samym ślubem to istnieje możliwość, że producent nie zdąży zrealizować Państwa zamówienia, a co za tym idzie nie odbiorą Państwo na czas obrączek. Średni termin od momentu zamówienia do odbioru gotowych obrączek to miesiąc. W zależności od modelu, producenta, dobrej woli jubilera może się ten okres skrócić, ale dla swojego komfortu radzimy, żeby wyboru i zamówienia obrączek dokonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Najlepszym rozwiązaniem będzie przeglądanie oferty naszego sklepu www.eobraczki.pl, który proponuje bardzo duży wybór obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Mogą to Państwo zrobić w każdej wolnej chwili i z każdego miejsca, co zaoszczędzi czas, a przy tym pozwoli dokonać zamówienia w bardzo łatwy i przyjemny sposób nie ruszając się z domu.

2. Zwroty.
Według polskiego prawa Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni. Jeżeli chodzi o obrączki ślubne jest to towar personalizowany i nieprefabrykowany, czyli Państwo podając rozmiar obrączek, ich kolor, grawer, szerokość „tworzą” zupełnie nowy produkt. Jubiler na Państwa życzenie składa u producenta spersonalizowane zamówienie, więc może być problem ze zwrotem takiego towaru. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu w celu uzyskania informacji na temat warunków odstąpienia od umowy. W naszym przypadku jest to niezmiernie proste, bo wystarczy kliknąć w link https://eobraczki.pl/contactus.

 

3. Gwarancja.
Każdy sprzedawca ma indywidualne podejście do pojęcia kryjącego się pod słowem Gwarancja. Jedni dają minimum tyle ile trzeba dać a są sprzedawcy, którzy wychodzą naprzeciw Klientom i rozszerzają jak tylko mogą warunki gwarancji. W naszym sklepie www.eobraczki.pl udzielamy wieczystej gwarancji na wszystkie obrączki i pierścionki. Gwarancja obejmuje wszelkie wady fabryczne wykryte podczas użytkowania.


4. Jak dobrze zmierzyć rozmiar?
Odwieczny problem przy zakupie obrączek ślubnych lub pierścionka zaręczynowego. Jest wiele polecanych sposobów na zmierzenie rozmiaru palca. Dobrym sposobem jest zmierzenie pierścionka z palca, na którym będą noszone obrączki. Mogą Państwo skorzystać z tabel i modeli dostępnych w Internecie, niektórzy sprzedawcy wysyłają opaski do pomiaru rozmiaru palców, ale nie ma lepszego sposobu i bardziej sprawdzonego jak wizyta u jubilera i zmierzenie rozmiarów przy pomocy specjalnych sizerów. Sprzedawca poda Państwu rozmiar w kilku wariantach:
- rozmiar numeryczny od 5 - 35 stosowany w Polsce np. 10, albo 22 lub średnicę wewnętrzną obrączki wyrażoną w milimetrach. Te informacje posłużą Państwu przy okazji zamówienia obrączek w salonie stacjonarnym jak i przez Internet np. w naszym sklepie www.eobraczki.pl.

5. Jak dbać o obrączki?
Przede wszystkim należy unikać kontaktu obrączek z metalami twardszymi niż złoto, bo na pewno zostanie rysa. Proszę się tym nie przejmować. Nie ma osób na świecie, u których w obrączkach nie ma śladów użytkowania. No chyba, że ich nie noszą. Z obrączkami jest jak ze szklanką. Można jej używać, ale trzeba być ostrożnym. W przypadku zabrudzeń obrączki można spróbować wyczyścić delikatną szmatką lub gąbką namoczoną w letniej wodzie z dodatkiem kilku kropel płynu do mycia naczyń. W zależności od tego, jakie mamy obrączki, czy są w nich maty, kamienie, wzorki, nacięcia, łączenia kolorów itp. wszystko się zużywa. Dobre sklepy jubilerskie, a www.eobraczki.pl do nich należy oferują usługę odnowienia obrączek. W takim przypadku przysyłają Państwo obrączki do nas, my je odnawiamy, czyścimy nanosimy ponownie mat i odsyłamy ślicznie błyszczące do Państwa.


6. Jaki jest profil wewnętrzny obrączek?
Jeśli chodzi o profil obrączek to może być on zróżnicowany w zależności od producenta. Natomiast w przypadku profilu wewnętrznego to już nie jest tak dowolna sprawa. Profil wewnętrzny możemy podzielić na dwa główne typy:
- obrączki o płaskim profilu w środku – najbardziej popularne wykończenie w obrączkach. Ma swoje wady i zalety. Wadą jest to, że jest ciężej włożyć i zdjąć obrączkę, a już szczególnie w przypadku opuchniętych palców, natomiast zaleta to niższa waga obrączek, a co za tym idzie niższa cena. Przykład obrączki z płaskim wykończeniem w środku https://eobraczki.pl/pz-10003-2
- obrączki o półokrągłym profilu w środku – są dużo wygodniejsze przy codziennym użytkowaniu, łatwiej się je wkłada i ściąga. Wadą jest to, że są trochę cięższe, co spowoduje wyższą cenę. Przykład obrączek o półokrągłym profilu wewnątrz obrączek https://eobraczki.pl/pz-10004-2


7. Czy można zmieniać rozmiar w obrączkach?
Wszystko zależy do tego, jakie to obrączki. Czy jest w nich oprawiony kamień/kamienie, czy są lutowane łączenia kolorów, czy są nacięcia, przecięcia noża jubilerskiego itp. Oczywiście we wzorach klasycznych można zmieniać rozmiar w górę i w dół bez większych problemów, ale też jest pewna granica, natomiast w obrączkach z kamieniem może być to niemożliwe wcale lub np. tylko o 0,5 rozmiaru w górę lub w dół. Obrączki kupujemy na całe życie, dlatego dobrze jest się zastanowić nad wyborem wzoru obrączek.


8. Czy można zamówić obrączki w innym kolorze lub w innej szerokości - jaka jest różnica w cenie?
W naszym Internetowym Salonie Biżuterii Ślubnej www.eobraczki.pl w zależności od producenta można zmieniać kolory, szerokości, kamienie itp. Oczywiście przed dokonaniem jakiejkolwiek zmiany lub personalizacji należy skontaktować się z naszymi doradcami w celu upewnienia się, czy dana modyfikacja jest możliwa akurat w wybranym przez Państwa wzorze o ile ewentualnie wzrośnie cena. Czasem zdarza się tak, że to Państwo sami podczas składania zamówienia mogą sami konfigurować obrączki. Oto przykład https://eobraczki.pl/itr-10-2


9. Czy istnieje możliwość realizacji zamówienia specjalnego wg. projektu klienta i jakie są koszty?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy taką możliwość. W przypadku gdy klient chciałby sam zaprojektować obrączkę lub ma gotowy projekt może nam go wysłać na adres https://eobraczki.pl/contactus. Wtedy przekażemy go naszym specjalistą, którzy zdecydują, czy dany model jest do zrobienia i jakie byłyby jego koszty.

 

10. Czy grawer, pudełko, dostawa jest w cenie??
Szanując naszych klientów wszystkie zakupione w naszym Internetowym Salonie Biżuterii Ślubnej www.eobraczki.pl produkty zawierają w cenie pudełko, dostawę oraz grawer. Nie muszą się Państwo o nic martwić. Wasze zadowolenie to dla nas największa zapłata.

 

Pozostaw komentarz